O nas

Kamieniarstwo Jagielski jest przedsiębiorstwem rodzinnym założonym w 1970 roku przez Andrzeja Jagielskiego, który w tamtym czasie prowadził zakład budowlany. Z inicjatywą powstania firmy kamieniarskiej specjalizującej się w produkcji nagrobków wyszedł ówczesny Urząd Miasta i Gminy Barlinek.

Po przejściu na emeryturę Andrzeja Jagielskiego w 1997 roku firma została przejęta przez jego syna Krzysztofa Jagielskiego.

Kamieniarstwo Jagielski specjalizuje się w produkcji nagrobków granitowych, z kamieni naturalnych pochodzących z całego świata. Wykonujemy również wyroby budowlane: blaty kuchenne, łazienkowe, parapety, schody, kominki, okładziny pionowe i posadzki. Do produkcji w/w elementów wykorzystujemy granit, marmur, konglomerat, trawertyn, aglomarmur i kwarcyt.

Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i terminowość realizacji. Firma nasza  realizuje zamówienia  na terenie całej Polski jak również zagranicą, wykorzystując najlepsze jakościowo materiały dostępne na rynku. Współpracujemy z największymi hurtowniami w kraju.

Serdecznie zapraszamy.